ІІ відкритий турнір з пляжного волейболу, присвячений пам'яті Сергія Томіліна

У неділю 13 липня на центральному пляжі с. Водяне до четвертоїї години дня точився бій між вправними волейболістами за звання кращої команди у Турнірі пам’яті водянського спортсмена Сергія Томіліна.

15:44 14.07.2019

На Петра літо ламається, осені вклоняється

На п’ятий день після Івана Купала християни святкують чергове свято  – Петра і Павла. У народі цей день ще називають так: Петрів день, Петри і Павли, Петрівки, Петровські гуляння, свято сонця. Його особливо чекає молодь, бо у цей день закінчується Петрівський піст, а значить, настає пора весіль, гучних забав і сільських танців аж до перших півнів.

13:00 13.07.2019

Фестиваль "Срібна купальська роса-2019 р." відроджує давні традиції

Поблизу села Кутузівка Токмацького району відбувся обласний фестиваль народної творчості «Срібна купальська роса». Вже багато років проводиться захід задля збереження й популяризації нематеріальної культурної спадщини Запорізької області. Зокрема, українського фольклору, традицій, пісенно-танцювального, інструментального народного мистецтва, народних художніх ремесел, української національної кухні.

15:06 10.07.2019

Зорепад шкільних років

Ось і настав цей надзвичайний день. День святковий, радісний, веселий і сумний водночас. День розставання зі школою, рідними, затишними стінами, гомінкими коридорами, щирими друзями, добрими наставниками, люблячими батьками, рідною домівкою. Тільки вчора останніми акордами шкільної симфонії відлунали іспити ЗНО. Залишились позаду і казково незвіданий світ пізнання, і щире спілкування, і до болю знайома мелодія останнього шкільного дзвоника. Все це – позаду. А попереду самостійне життя. Радісно розправляти крила і боляче лишати такі рідні місця, де пролетіло 17 трепетних, неповторних літ.

22:17 28.06.2019

Хто ти, майбутній олімпієць?

З 16 по 19 червня 2019 року в м. Скадовськ Херсонської області на спортивній базі УСБ «Скадовськ» відбулись Всеукраїнські спортивні змагання з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2005-2006 р. н. під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?»В фінальних змаганнях взяли участь 122 спортсмени, з яких 37 дівчат та 85 юнаків з 10 областей України: Запорізької, Житомирської, Полтавської, Львівської, Донецької, Хмельницької, Сумської, Харківської, Рівненської та Херсонської. Запорізька область була представлена 10 спортсменами у різних вагових категоріях (тренери Кам’янсько-Дніпровської та Василівської ДЮСШ Сергій Грепечук та Зинов`єв Олексій).У складі нашої збірної 4 чемпіона, 2 срібних та 3 бронзових призерів у особистій першості. У результаті проведених змагань чемпіонами та призерами у свої вагових категоріях в особистій першості стали: - Христина Черних (42 кг.- І місце); - Софія Іванова (46 кг.- І місце); - Дар`я Грепечук (66 кг.- І місце); - Дар`я Шароварнікова (70 кг.- І місце); - Олександра Коваленко (42 кг.- ІІ місце); -Ксенія Сухова (36 кг.- ІІ місце); -Сергій Буряк (41 кг.- ІІІ місце); - Катерина Остапенко(50 кг.- ІІІ місце); -Аліна Недавня (54 кг.- ІІІ місце); Таким чином наші борці у загальнокомандному заліку змогли посісти п`яте загалькомандне місце, що можна вважати достойним та гідним результатом. Командні результати: 1 місце – Херсонська обл. – 250 очок. 2 місце – Житомирська обл. – 172 очок; 3 місце – Хмельницька обл. – 167 очок; 4 місце – Полтавська обл. – 166 очок; 5 місце – Запорізька обл. – 148 очок; 6 місце – Донецька обл. – 135 очок; 7 місце – Харківська обл. – 111 очко; 8 місце – Рівненська обл. – 95 очок; 9 місце – Львівська обл. – 83 очок; 10 місце – Сумська обл. – 73 очок; ГО «ВФСТ «Колос» у Запорізькій області» дякує учасникам та тренерам за участь в фінальних змаганнях, організаторам та суддям за кваліфіковану роботу, керівництву та працівникам спортивної бази «Скадовськ» за гостинність та гарний настрій!

13:28 20.06.2019

«Сильна нація – могутня країна»!

10-12 червня 2019 року в м. Приморськ, Запорізької області на базі відпочинку «Радуга», вже другий рік поспіль пройшла обласна спартакіада серед регіональних центрів фізичного здоров’я населення «Сильна нація – могутня країна».

12:08 15.06.2019

Привітали медиків з професійним святом

У третю неділю червня  відзначається  День медичного працівника. Напередодні свята працівників медичної сфери комунального комерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Водянської сільської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області  привітав народний фольклорний колектив «Джерело. У своєму вітальному слові керівник НФК «Джерело» Любов Мироненко зазначила: - «На передодні Вашого професійного свята – Дня медичного працівника хочу висловити щиру подяку за Вашу працю. Щоденно ви покликані виконувати нелегку і почесну місію: дбати про найдорожче – життя і здоров’я людей. Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди була, є і буде важливою й необхідною. І кожен із вас розуміє: здоров’я людей залежить від професійності, порядності й душевної доброти медика. Здоров’я — це не лише благо та щастя кожного, а й безцінне суспільне надбання. Тому від працівників медичної галузі, окрім зцілення, очікують уваги, тепла і терпіння.»

16:00 14.06.2019

Родина з Нововодяного бере участь в шоу «Хата на тата»

Неподалік від Енергодара є село Нововодяне, де мешкає родина сміливців, які стали учасниками популярного шоу «Хата на тата». Розважальне шоу вже декілька років транслюють на телеканалі СТБ. Скоро планують випустити в ефір новий сезон, героями якого стане родина з сусіднього села.

15:39 06.06.2019