Про підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край!

Дата: 12.05.2020 15:43

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 28.11.2019 року № 1489 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2020 навчальний рік «, плану роботи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації на 2020 рік та плану роботи комунального закладу «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради на 2020 рік, з метою пошуку та підтримки здібних, обдарованих, талановитих дітей та молоді; патріотичного  виховання дітей; збереження культурної спадщини в Україні; залучення учнівської молоді до кращих традицій національного мистецтва, подальшого розвитку та підтримки талановитих творчих колективів та окремих авторів, комунальним закладом  «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради з 01 лютого по 08 травня 2020 року було проведено обласний етап  Всеукраїнського конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край.

У Конкурсі брали участь  учні закладів загальної середньої, позашкільної , професійної(професійно-технічної) освіти, закладів освіти обласного підпорядкування Запорізької області.
 На конкурс було представлено 4700 експонатів з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва:  народні іграшки, петриківський розпис, різьблення по дереву, соломка, батик, валяння шерсті , писанки, вишивані роботи, вироби з бісеру, полімерної глини, холодного фарфору, макраме, ори гамі, ковані та гончарні вироби. Високою майстерністю, відповідністю технічним та експозиційним висогам, творчою індивідуальністю вразили журі авторські та колективні роботи учнів закладів освіти.

З десяти робіт учнів закладів освіти Водянської ОТГ- 8 робіт стали призерами.

І місце  зайняли роботи: Глушко Дар’я  «Новорічна красуня» -м’яка іграшка  (КЗ «Водянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. №2  Керівник Муталієва І.В.), Заїка Дар’я  «Лісовий край» -пейзаж (КЗ «Водянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. №2  Керівник  Лебідь О.В.),  Бойко Аліна «Гербери» -бісероплетіння (КЗ «Водянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. №2  Керівник  Лебідь О.В.).

ІІ місце посіли роботи: Краснощок Артем «Чотири пори року» - розпис на склу (КЗ « Заповітненська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. » Керівник Зінченко І.Г.), Березняк Катерина «Дівчина-весна» - витинання   (КЗ «Водянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. №1   Керівник Ященко М.В.).

ІІІ місце зайняли роботи: Петкогло Ростислав «Хата моя, рідна хато»-виріб із тіста (КЗ «Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. №1   Керівник Ястребова Л.П.), Будівська Ольга «На млину» - виріб із фетру, крупи,нитки та дерева ((КЗ «Нововодянська  загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Керівник Гнатієнко Т.Ф.), Лузан Ольга «Щастя в кожен дім» - вишивка   (КЗ «Водянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. №1   Керівник  Ніколенко О.І.).

Вітаємо всіх учасників з перемогою і бажаємо успіхів в майбутніх конкурсах!