Патронатний вихователь - це робота, яка може стати Вашим покликанням!

В  житті бувають різні форс-мажорні обставини: батьки хворіють і не можуть піклуватися за власних дітей, чи у випадку жорстокого, недбалого поводження, або залишають дітей без нагляду. Саме в таких ситуаціях дітям може  ТИМЧАСОВО прийти на допомогу сім’я патронатного вихователя.

Хто такий патронатний вихователь?

Це особа, яка пройшла  спеціальне навчання в  Миколаївському обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Після навчання, згідно з договором з місцевою владою, патронатний вихователь бере до себе в сім’ю на певний час (але не більше як на 3 місяці) дитину, яка опинилася в складних життєвих обставинах.

Що гарантує держава:

1. Соціальну допомогу на утримання влаштованої під патронат дитини обсягом  2,5 прожиткових мінімума (5295 грн).
  2. Грошове забезпечення за надану послугу в розмірі 5-ти прожиткових мінімумів (10590 грн).
  3. Сплату єдиного внеску до Пенсійного Фонду України.

ХТО ЗАЦІКАВИВСЯ ПАТРОНАТОМ, ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДЛЯ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНОГО РОЗ’ЯСНЕННЯ до відділу у справах сім'ї, дітей та молоді виконавчого комітету Водянської сільської  ради об’єднаної на 2 поверх , тел. 5-11-40, 0951748930.