Зробимо разом нашу громаду чистішою!

Дата: 07.05.2020 20:32

У державі карантин, але сільська рада,  комунальні служби, окремі громадяни продовжують свою роботу у звичайному режимі й акцентують свою увагу на роботу на свіжому повітрі.
 В наш час гостро стоїть проблема чистоти довкілля, часто люди самі не усвідомлюючи того стають основною причиною недбалого ставлення до природи та збереження її ресурсів. Проблема збереження чистоти навколишнього природного середовища і надалі залишається однією з першочергових. Саме для подолання цієї проблеми, в кінці квітня розпочався ІІ етап благоустрою населених пунктів нашої громади, який включає в себе боротьбу з бур’янами на територіях садиб, земельних ділянках, прилеглих до присадибних ділянок, землях загального користування.
Вправні господарі проводять скошування трави на територіях, прилеглих до присадибних ділянок (від паркану до проїжджої частини дороги).
Знищення високої трави на землях загального користування, безгосподарських територіях координують працівники КП «Заповітне» і ФОП Рештей В.П. Водянської сільської ради. Покос трави, наведення порядку за межами населених пунктів проводять працівники цих підприємств та  працівники зо договором від Центру зайнятості на громадських роботах.Також проведено грейдерування вулиць в с. Водяне і в с.Дніпровка і наведено порядок біля пам’ятників і стел  воїнам-визволителям у Другій світовій війні.
Не залишайтесь осторонь і Ви, шановні мешканці нашої громади!
Просимо Вас, своєчасно проводити роботи з покосу трави на територіях прилеглих до ваших домогосподарств. Дякуємо всім мешканцям Водянської громади, які своєчасно проводять скошування трави на своїх територіях.
Завдяки вашій небайдужості, наші вулиці будуть виглядати охайними та упорядкованими.
Зробимо разом нашу громаду чистішою!