Засідання МО вчителів математики Водянської ОТГ

22 березня на базі КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. Ф. О. Окатенка» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області відбулося засідання МО вчителів математики.

20:41 22.03.2019

Птахи наші друзі!

В останні дні перед канікулами учні 5 класу КЗ «Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  № 2 » Водянської сільської ради відкрили новий мікрорайон в школі для пернатих друзів.

15:15 22.03.2019

Популяризуємо культурну спадщину рідного краю разом!

З метою пошуку та підтримки здібних, обдарованих та талановитих дітей і молоді, патріотичного і громадянського виховання дітей, збереження культурної спадщини в Україні, популяризації мистецтва писанкарства в Україні, творчого розвитку дітей та юнацтва, залучення учнівської молоді до кращих традицій національного мистецтва, подальшого розвитку і підтримки талановитих і творчих колективів та окремих авторів, з 08 до 15 березня 2019 року на території Водянської ОТГ проходили відбіркові етапи Всеукраїнської виставки-конкурсу з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» і фестивалю писанок «Писанковий рай» серед учнів закладів загальної середньої освіти.

20:12 18.03.2019

Жінка – найчарівніше творіння Землі!

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.

18:22 06.03.2019

«Здоровим бути модно!»

Під таким гаслом комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради в перший день березня, провів щорічну нараду директорів регіональних центрів ФЗН «Спорт для всіх»  Запорізької області.  З 22 існуючих центрів на нараду прибули 16 керівників.

18:22 05.03.2019