МАСЛЯНА СЕДМИЦЯ КЛИЧЕ ВЕСЕЛИТЬСЯ

Останній тиждень перед Великим постом називають Масляною або Масляницею. У селі Дніпровка для дітей дитячого садка у перший день Масляниці учасниками театрального гуртка під керівництвом Ірини Половкової була показана театральна вистава «Масляна у двори в’їжджає». Слід відзначити активних дійових осіб: Ліля Кікоть – Весна, Вероніка Назаренко – баба Яга, Катя Кришневська- Зима.

18:17 05.03.2019

Спартакіада закладів освіти Водянської ОТГ

21 лютого 2019 року на базі Водянської ЗОШ №1 відбулась спартакіада серед учнів загальноосвітніх закладів Водянської ОТГ. Сьогодні був проведений ІІ етап  змагань з волейболу серед дівчат. В спартакіаді прийняли участь вихованці Водянської ЗОШ №1, Водянської ЗОШ №2, Нововодянської ЗОШ та Заповітненської ЗОШ. Перше місце зайняла команда Заповітненської ЗОШ, яка і буде представляти Водянську ОТГ в ІІІ етапі. Друге місце посіла команда дівчаток з Водянської ЗОШ №2 і третє місце у команди Нововодянської ЗОШ. Вітаємо команди  і бажаємо команді Заповітненської ЗОШ перемоги в наступному етапі.

20:00 21.02.2019

21 лютого- Міжнародний день рідної мови

Мова - духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб - МОВА. Недарма говориться, що без усякої іншої науки ще можна обійтися, а без знання рідної мови обійтися не можна. І це справді так. Людина, яка не хоче знати рідної мови, руйнує те, що повинно стати фундаментом її особистості.

18:40 21.02.2019