В селищі Веселе відбулись змагання з волейболу серед чоловічих команд обєднаних територіальних громад

Дата: 02.03.2020 15:20

29 лютого в селищі Веселе відбулись змагання з волейболу серед чоловічих команд обєднаних територіальних громад . Це спільний захід Веселівської громади та Громадської організації "ВФСТ "Колос" у Запорізькій області" в рамках виконання "Програми фізичного оздоровлення населення в громадах: досвід країн Вишеградської четвірки" та відзначення 70-річчя з дня утворення Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства "Колос". Як було анонсовано , на змагання прибули команди з одинадцяти сільських, селищних, міських обєднаних територіальних громад. На урочистому відкритті учасників вітали голова Веселівської ОТГ Петро Кіяшко та голова обласного осередку ВФСТ "Колос" Анатолій Земляков. Так як це був останній день свята Масляної, всі команди отримали від гостинних господарів подарунки-млинці, а від обласної організації ВФСТ "Колос"- календарі ГО "ВФСТ "Колос". Щодо самих змагань, то у фінальну четвірку прогнозовано потрапили господарі, команди Якимівської, Водянської та Преображенської ОТГ. В боротьбі за третє місце Якимівські волейболісти перемогли Веселівців, а у фіналі Водянці були сильнішими за преображенців. Команда-переможець отримала грамоту, кубок та медалі, а призери -нагороджені грамотами та та медалями, про які подбали господарі . Велика вдячність партнерам заходу-відділу освіти , молоді та спорту Веселівської ОТГ( спеціаліст відділу спорту Михайло Козюра) за відмінну організацію та поширення досвіду кращих практик з реалізації програм розвитку масового спорту, фізичного оздоровлення та пропаганди здорового способу життя в громадах.