Турнір з паркового волейболу МІКС

16.02.2019 року на базі Водянської ЗОШ №1 Водянської ОТГ відбувся  обласний турнір з паркового волейболу Мікс (чоловіки і жінки) присвячений 30-річчю виводу військ з Афганістану. В турнірі прийняли участь 8 команд: смт. Веселе, с. В-Білозерка, м. Василівка, «Лідер» К-Дніпровська, с. Гоголівка Веселівський р-н, ОТГ Водяне, ДЮСШ К-Дніпровська, ЗОШ №2 с.Водяне.

22:01 16.02.2019

Вітаємо з перемогою!

13.02.2019 року на базі Нововодянської ЗОШ проходив ІІ етап Спартакіади школярів Водянської об’єднаної  територіальної  громади з волейболу серед юнаків, де команда юнаків Водянської ЗОШ №1 зайняла І місце, з чим ми її і вітаємо. Бажаємо перемоги в наступному ІІІ етапі, який відбудеться в м. Запоріжжя.

19:52 14.02.2019

Вітаємо!

Підведено підсумки XVIII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проводиться під гаслом:"Об'єднаймося ж, брати мої" на тему: "Духовні святині рідного краю".

21:13 13.02.2019