«Інтелект-Батл»

Дата: 27.02.2020 18:51

Вже третій рік поспіль за ініціативою ЕІДМУ КПУ в м.Енергодарі проходить інтелектуально-розважальна гра «Інтелект-Батл». В рамках цього проєкту школярі міста та регіону змагаються за звання найрозумніших.

26 лютого  пройшов перший півфінальний  етап інтелектуальних змагань, в якому взяли участь 6 команд енергодарських школярів. Цього року організатори заходу презентували нові ідеї конкурсів, урізноманітнили гру креативними завданнями. За підсумком 8 конкурсів до фіналу потрапили 2 команди — ЕЗОШ №1 та ЕЗОШ №7.

27 лютого відбулася друга півфінальна гра в якій прийняли участь 7 команд: КЗ «Заповітненська ЗОШ» - «Юні генії», дві команди з м. Дніпрорудне «Студентський движ» і «Талант», команда Велико-Білозерського ліцею «Позитив»,КЗ « Кам’янсько-Дніпровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат»- «Діамант», КЗ «Водянська ЗОШ №1» - «Кросворд» і команда КЗ «Нововодянська ЗОШ» - «Молода хвиля».

Команди змагалися у 8 конкурсах: бліц-турнір, конкурс капітанів, юний правознавець та інші. Учасники показали гідний рівень підготовки та неабияке прагнення до перемоги. За підсумками конкурсу місця розподілилися таким чином:

І місце -команда КЗ «Кам’янсько-Дніпровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат» - «Діамант»-30,5 балів;

ІІ місце  – команда Дніпрорудненського коледжу «Студентський движ» -26,5 балів;

ІІІ місце - команда КЗ «Водянська ЗОШ №1» «Кросворд» - 25 балів;

В-Білозерський  ліцей «Позитив» 23 бали;

КЗ «Заповітненська ЗОШ» «Юні генії» - 19 балів;

КЗ «Дніпрорудненська ЗОШ» «Талант»-16,5 балів;

КЗ «Нововодянська ЗОШ» «Молода хвиля»-14 балів.

Ректор ЕІДМУ КПУ Ткаченко Володимир Сергійович подякував учасникам за участь у конкурсі, команди переможниці отримали грамоти та сувеніри. Фінал змагань відбудеться у березні місяці, в якому приймуть участь команди , які зайняли І і ІІ місця. Бажаємо успіхів і перемоги!