У Водянської ОТГ –ІІІ місце

Дата: 24.02.2020 15:38

22 лютого в селищі Якимівка пройшли  фінальні змагання 29-ї обласної спартакіади сільських школярів «Хто ти , майбутній олімпієць?» з волейболу серед юнаків. Ця спартакіада, що налічує п'ятнадцять видів програми, проводиться за ініціативи Громадської організації «ВФСТ «Колос» у Запорізькій області». На відкритті змагань учасників та гостей вітали в.о. голови Якимівської ОТГ Максим Забара та голова обласного спорттовариства «Колос» Анатолій Земляков. До волейбольного фіналу ввійшли переможці зональних відбіркових змагань - команди Пологівського, Мелітопольського, Вільнянського районів, Водянської, Приазовської та Якимівської об’єднаних територіальних громад. Команди було розділено на групи. В першій групі команда Приазовського району по черзі перемогла своїх суперників з Якимівського та Пологівського районів з рахунком 2-0 і посіла перша місце. В другій групі більш майстерними виявились вільнянські волейболісти, перемігши мелітопольців з рахунком 2-1 та водянців 2-0. В стикових зустрічах за п’яте місце якимівці з рахунком 2-0 обіграли сусідів з Мелітопольського району, в напруженій боротьбі за третє місце волейболісти Водянської ОТГ з рахунком 2-0 перемогли хлопців з Пологівського району. Фінальна зустріч давніх знайомих, приазовців та вільнянців, принесла місцевим шанувальника волейболу велике задоволення та насолоду, бо ці команди виступають однією збірною на чемпіонаті України «Дитяча ліга» і мають неабиякий досвід та майстерність . В напруженій боротьбі сильнішими були приазовські юнаки які і вибороли перше місце. За команду Водянської ОТГ грали: Маринич Олександр, Авакян Тимур, Абрамов Денис Бережний Валентин, Нікітін Олексій, Артеменко максим, Піддубний Олексій, Папоян Рафаель (Водянська ЗОШ №1), Єрмаков Сергій, Панов Андрій, Остапюк Гліб (Водянська ЗОШ №2), Семенов Олександр (К-Дніпровський НВК).  Команду до змагань підготував тренер Олесандр Жовнаренко. Всі призери отримали грамоти та медалі. Наступний вид програми обласної спартакіади - змагання з волейболу серед дівчат 14 березня в м. Вільнянську.

Вітаємо команду юнаків, та бажаємо дівчатам Водянської ЗОШ №2 перемоги 14 березня!