Семінар практичних психологів та соціальних педагогів

Дата: 27.02.2020 19:19

27 лютого на базі КЗ «Водянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. №1 ім. Ф.О.Окатенка» відбувся семінар для практичних психологів та соціальних педагогів  закладів освіти Водянської ОТГ по темі: «Підготовка корекційних, розвивальних та просвітницьких програм в діяльності практичних психологів та соціальних педагогів», який підготувала і провела керівник  методичного об’єднання Ященко Ангеліна Геннадіївна.

Перед початком семінару до присутніх звернулася провідний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Олена Валентинівна Норченко, яка зазначила,звернути увагу на заходи, що проводить ЗОІППО  щодо можливості підвищення професійного рівня і розвитку творчого потенціалу фахівців психологічної служби у системі освіти , про навчальні тренінги і семінари.

На семінарі були розглянуті слідуючі питання:

Використання інформаційних ресурсів щодо забезпечення діяльності працівників психологічної служби у системі освіти.

Основні методичні вимоги  до складання психокорекційних програм. Способи виявлення і корекція навчальних труднощів школярів.

Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі».