Відбірковий етап Всеукраїнської виставки-конкурсу з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» і фестивалю писанок «Писанковий рай»

Дата: 12.03.2020 20:50

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 28.11.2019 № 1489 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2020 навчальний рік, з метою пошуку та підтримки здібних, обдарованих та талановитих дітей і молоді, патріотичного і громадянського виховання дітей, збереження культурної спадщини в Україні, популяризації мистецтва писанкарства в Україні, творчого розвитку дітей та юнацтва, залучення учнівської молоді до кращих традицій національного мистецтва, подальшого розвитку і підтримки талановитих і творчих колективів та окремих авторів, з 05 до 12 березня 2020 року на території Водянської ОТГ проходили відбіркові етапи Всеукраїнської виставки-конкурсу з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» і фестивалю писанок «Писанковий рай» серед учнів закладів загальної середньої освіти.

Велика кількість творчих експонатів була представлена на розгляд журі відповідно до різних напрямів декоративно-ужиткового мистецтва (художнє різьблення по дереву; художнє плетіння; в’язання спицями, гачком; витинання; художня вишивка; народна лялька; м’яка іграшка; писанкарство; вироби з тіста; декоративний розпис, народний живопис; бісероплетіння; паперова пластика та оригамі; вироби з соломки; ізонитка; лозоплетіння; вироби з природних матеріалів; розпис по гарбузу, фетр пальчиковий театр, кінусайга та інші техніки виконання).

Конкурсанти продемонстрували творчу фантазію, довершеність композиції та її високий художній рівень, техніку виконання, оригінальність, ступінь емоційного впливу та якість оформлення.

Журі оцінювали роботи за такими критеріями: чистота техніки виконання та якість оформлення, композиційна досконалість роботи, багатство індивідуальних творчих прийомів, новизна та відповідність тематиці.

Журі підвело підсумки і роботи переможців конкурсів візьмуть участь у Обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» та фестивалю писанок «Писанковий рай», який буде проходити з23 березня до 10 квітня 2020 року в комунальному закладі «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради.

Вітаємо переможців і бажаємо творчого натхнення, добра та  невичерпної енергії. Нехай кожен день приносить Вам радість і задоволення від зробленого, а  щирість і талант знаходять відгук у Ваших серцях.

Більше фото тут>>>>>