«Тарас Григорович Шевченко. Геній. Поет. Українець»

Дата: 11.03.2020 19:04

В історії кожного народу серед її великих творців є поети, імена яких оповиті невмирущою любов’ю і славою. Таким поетом українського народу є Тарас Шевченко, чия безсмертна спадщина – одна з найбільших вершин людського генія.                                                                                                                                                 9 березня виповнилося 206 років від дня народження Тараса Шевченка. З цієї нагоди в КЗ «Нововодянська ЗОШ І-ІІІ ступенів» було проведено інтелектуально-розважальну гру «Хто зверху?», під керівництвом вчителя української мови та літератури Горбань Яни Сергіївни. Мета заходу - узагальнити і систематизувати знання учнів про життя і творчість Тараса Шевченка; пробуджувати у дітей інтерес до читання творів; сприяти розвитку творчої особистості, вміння працювати командою; виховувати у дітей через ігри, людяність, гуманізм у стосунках, доброзичливість, повагу до людей, великодушність, скромність та самопожертву.

Змагання відбулися між командою хлопців та дівчат, учнів 7 та 8-го класу. Програма свята була розбавлена по сучасному з використанням нових інноваційних технологій. На шляху до перемоги у кожної команди було вісім  раундів та фінальне завдання, де бали переможця зросли  удвічі. Між конкурсами пропонувалося бонусне питання, яке у разі правильної відповіді приносило додаткові бали.

Конкурсна професійно-розважальна гра – «Хто зверху?» пройшла  у доброзичливій атмосфері, яскраво, азартно, весело, енергійно, залишивши по собі добрі спогади та неперевершені емоції.

Переможцем стала команда дівчат, яка отримала подяку від адміністрації школи. Всіх учасників команд було відзначено невеликими солодкими подарунками.

Вчитель української мови та літератури

КЗ «Нововодянська ЗОШ І-ІІІ ступенів»

Горбань Яна Сергіївна