Турнір з сімейного міні-футболу

Вже стало традицією, щорічно на початку лютого проводити турнір з сімейного міні-футболу присвяченого  до  дня  визволення села. Так було і цього року. 02 лютого в спортивному залі Водянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. №1 ім. Ф.О.Окатенка  пройшов турнір з сімейного футболу. В турнірі прийняло участь 8 сімейних команд, які були розділені на дві підгрупи. До першої підгрупи увійшли команди родин: Косинського В., Окатенка Я., Пригоди В., Концура В.  До другої підгрупи: родини Ананьєва Є., Майбороди С., Романюка Р., та  Ященка А.

21:57 02.02.2020

Слово – то мудрості промінь, слово – то думка людська

Вже третій рік поспіль учні закладів загальної середньої освіти та вихованці закладів дошкільної освіти демонструють майстерне володіння рідним словом у відбірковому етапі Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив». Цього року, 29 січня, конкурс відбувся на базі комунального закладу «Нововодянська  ЗОШ І-ІІІ ст.» Водянської сільської ради. Конкурсним змаганням передувало урочисте відкриття, яке підготували учні школи.

18:47 29.01.2020

Зустріч з головами ОТГ

Сьогодні, у Кам'янсько-Дніпровському районі були проведені зустрічі з головами Благовіщенської, Водянської ОТГ та секретарем Кам'янсько-Дніпровської ОТГ. На зустрічі були обговорені проблемні питання даних громад та запропоновані шляхи їх вирішення. Також обговорювався можливий прийом громадян у сільських радах, які входять до складу цих ОТГ, помічниками народного депутата Юлия Яцик.

19:00 28.01.2020

Заговори, щоб я тебе побачив

28 січня 2020 року відбувся шкільний  етап обласного конкурсу ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив»,

16:28 28.01.2020

Служба зайнятості запускає сучасний освітній портал

У державній службі зайнятості стартував новий проєкт для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/). Навчальні матеріали зорієнтовані на розвиток навичок безробітних і працюючих громадян, на роботодавців  та співробітників державної служби зайнятості.

07:56 26.01.2020

Я люблю Україну

Визначною подією у Водянській загальноосвітній школі І-ІІІ ст.. №1 ім. Ф.О.Окатенка стала інтелектуальна гра «Я люблю Україну», присвячену до Дня Соборності України, яку для учнів 3-х класів провела класний керівник 3-Б класу Решетова Т.М.

19:17 23.01.2020