Підсумок обласного конкурсу "Я хочу жити в якісному світі"

Дата: 13.11.2020 19:12

Відповідно до листа Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації від 07.09.2020 № 02.2-16/792 «Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі», наказу відділу освіти, молоді та спорту Водянської сільської ради від 10.09.2020 № 140 «Про проведення відбіркового етапу конкурсу-виставки дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі» та з метою популяризації загальнодержавного руху за підвищення якості життя з питань технічного регулювання та споживчої політики, формування у свідомості дітей асоціативного уявлення про якісну, безпечну продукцію через образотворче мистецтво, проявляючи свою творчість, креативність, оригінальність, підтримка талановитих, обдарованих дітей та молоді, виховання у них високих моральних якостей серед учнів закладів загальної середньої освіти, підпорядкованих Водянській ОТГ, з 14 вересня до 16 жовтня 2020 року проводився відбірковий етап конкурсу-виставки дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі».

На Конкурс-виставку було представлено 25 малюнків та плакатів, виконаних в довільній графічній або живописній техніці (гуаш, масло, кольорові олівці, фломастери тощо) на таку тематику:  «Я пізнаю якісну продукцію», «Ми – архітектори якісного світу», «Кращий плакат на споживчу тематику».

Конкурсні роботи оцінювалися за такими критеріями: відповідність роботи цілям і завданням конкурсу, оригінальність ідеї, художнє виконання малюнка/плаката, актуальність вирішуваної автором проблеми, новизна використовуваного сюжету, яскравість і виразність роботи, міра інформативності.

Після підведення підсумків по оцінювання робіт серед учнів закладів загальної середньої освіти  Водянської ОТГ, журі вирішило відправити для участі в обласному етапі 6 робіт.

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від10.11.2020

447 всі 6 робіт учнів Водянської ОТГ зайняли призові місця.

І місце

Петкогло Ростислав Комунальний заклад «Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області. Керівник: Борисенко О.М.

Фото без опису

Іващенко Дар'я Комунальний заклад «Водянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області. Керівник: Пирогова І.С.

ІІ місце

Бєлінська Маргарита Комунальний заклад «Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області.Керівник: Слюсар С.М.

Фото без опису

Оверко Тетяна  Комунальний заклад «Нововодянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області.Керівник: Лисенко Т.О.

Фото без опису

Юрченко Вікторія  Комунальний заклад «Нововодянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області.Керівник: Лисенко Т.О.

Фото без опису

Мірошник Анастасія Комунальний заклад «Заповітненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області. Керівник: МірошникО.В.

Фото без опису

Автори робіт, які посіли призові місця, нагороджуються дипломами Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації відповідних ступенів.