Обласний фестиваль народного мистецтва "Вольниця"

Дата: 11.11.2020 18:58

06 листопада 2020 року у дистанційному режимі відбувся ХIІ обласний фестиваль народного мистецтва «Вольниця» присвячений 132-ій річниці від дня народження ватажка повстанського руху на Півдні України Нестора Махна.
Організатори фестивалю: Гуляйпільська міська рада, відділ культури і туризму Гуляйпільської міської ради, Департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації, комунальна установа «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради.
За традицією фестиваль пройшов як конкурсна програма серед митців вокального, хореографічного, розмовного та інструментального жанрів. До участі у дистанційному фестивалі запрошувалися дитячі та дорослі колективи, які представили на конкурс відеозаписи своїх виступів.
Конкурсну програму оцінювало професійне журі у складі провідних спеціалістів комунальної установи «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради та фахівців у галузі культури Запорізької області.

Номінація «Хореграфічні колективи»

Лауреат ІІ премії:

Народний фольклорний колектив «Джерело», кер. Любов Мироненко, с.Водяне, Водянської сільської ради;

Номінація «Хорові колективи»

Лауреат ІІІ премії:

Хоровий колектив «Дніпровські зорі» кер. Михайло Гринцов, с.Дніпровка, Водянської  сільської ради;