A A A K K K
для людей із порушенням зору
Водянська громада
Запорізька область, Василівський район

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції 2019-nCoV

Дата: 07.11.2020 09:02
Кількість переглядів: 332

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 7 листопада в Україні зафіксовано 10746 нових випадок коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей - 316, медпрацівників - 519).

Також за останню добу:

 

  • госпіталізовано (особи) –

1470

  • летальних випадків –

187

  • одужало (особи) –

8685

Здійснено тестувань за добу –

   в т. ч.:

82327

  • методом ПЛР —

51258

  • методом ІФА —

31069

За весь час пандемії в країні:

 

  • захворіло (особи) –

450934

  • одужало (особи) –

204229

  • летальних випадків –

8312

  • проведено ПЛР-тестувань –

3572433

Кількість захворювань в регіонах: 

м. Київ

43229

випадків

Вінницька область –

12216

випадків

Волинська область –

15795

випадків

Дніпропетровська область –

17446

випадків

Донецька область –

13546

випадків

Житомирська область –

17791

випадків

Закарпатська область –

16670

випадків

Запорізька область –

12734

випадків

Івано-Франківська область –

23561

випадків

Київська область –

19274

випадків

Кіровоградська область –

3018

випадків

Луганська область –

4345

випадків

Львівська область –

32982

випадків

Миколаївська область –

9949

випадків

Одеська область –

27894

випадків

Полтавська область –

11699

випадків

Рівненська область –

21403

випадків

Сумська область –

14103

випадків

Тернопільська область –

21907

випадків

Харківська область –

42139

випадків

Херсонська область –

5249

випадків

Хмельницька область –

19017

випадків

Черкаська область –

10461

випадків

Чернівецька область –

24559

випадків

Чернігівська область –

9947

випадків

За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у  Харківській (1008 випадків), м. Київ (854 випадків), Житомирській (602), Хмельницькій (579) та Львівській (557) областях.

Дані з тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької, Луганської областей та міста Севастополя відсутні.

 

МОЗ нагадує: дотримання трьох простих правил протиепідемічної безпеки — дотримання дистанції, носіння маски та користування санітайзерами — рятує життя. Бережіть себе та рідних. При перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю.

 

Згідно з постановою Кабміну від 22.07.2020 № 641 в Україні, залежно від епідемічної ситуації в регіоні чи окремих його частинах, визначають «зелений», «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Регіоном із значним поширенням COVID-19 вважають той, в якому є хоча б одна із таких ознак:

завантаженість ліжок у закладах охорони здоров'я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком та з підозрою на інфікування COVID-19, становить більш як 50 відсотків протягом п'яти днів підряд без урахування ліжок, відведених для лікування у дитячих відділеннях/закладах;

середня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу становить менш як 48 тестування на 100 тис. населення протягом останніх семи днів;

показник захворюваності на COVID-19 за 14 днів на 100 тис. населення перевищує базовий рівень захворюваності.

Базовий рівень захворюваності на COVID-19 становить 40 нових випадків на 100 тис. населення за 14 днів.


Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій раз на сім днів приймає рішення про встановлення на території регіону або окремих адміністративно-територіальних одиниць регіону рівня епідемічної небезпеки "жовтий", "помаранчевий" або "червоний".

Рішення про послаблення "червоного", "помаранчевого" та "жовтого" рівня епідемічної небезпеки не може бути переглянуто раніше ніж через 14 днів з дня встановлення такого рівня епідемічної небезпеки.


Переглянути карту із зонами можна тут.

Також постановою № 641 визначено порядок проходження самоізоляції та обсервації при перетині державного кордону України. Самоізоляції підлягають:

1) особи, які мали контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19, крім осіб, які під час виконання службових обов’язків використовували засоби індивідуального захисту відповідно до рекомендацій щодо їх застосування;

2) особи з підозрою на інфікування або з підтвердженим діагнозом захворювання на COVID-19 у легкій формі за умови, що особа не потребує госпіталізації;

3) громадяни України, що перетинають державний кордон та прибули з держави із значним поширенням COVID-19, крім таких осіб, якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті із хворою на COVID-19 особою:

осіб, які не досягли 12 років;

працівників дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та членів їх сімей;

членів офіційних урядових та інших делегацій України, які повертаються в Україну після здійснення короткотермінових відряджень за кордон з метою участі в міжнародних консультаціях, переговорах, конференціях, сесіях органів міжнародних організацій, засіданнях міжурядових комісій, інших спільних міждержавних органів;

водіїв та членів екіпажу вантажних транспортних засобів, автобусів, що здійснюють регулярні перевезення, членів екіпажів повітряних, морських і річкових суден, членів поїзних і локомотивних бригад;

осіб, що здійснюють перевезення гемопоетичних стовбурових клітин для трансплантації;

осіб, які мають негативний результат тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, який проведено не більш як за 48 годин до перетинання кордону;

4) особи, які прибувають з тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, крім таких осіб, якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті із хворою на COVID-19 особою:

осіб, які не досягли 12 років;

працівників представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні;

осіб, які мають намір вступити до закладів освіти, розташованих на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі;

здобувачів освіти, які навчаються в закладах освіти, розташованих на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі;

одного з батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників, інших законних представників чи інших осіб, уповноважених одним із батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників або інших законних представників, які супроводжують осіб, зазначених в абзацах четвертому і п’ятому цього підпункту;

5) особи з підтвердженим діагнозом COVID-19, виписані із закладу охорони здоров’я, до моменту одужання відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я.

Державою із значним поширенням COVID-19 є держава, в якій кількість нових випадків реєстрації хвороби COVID-19 на 100 тис. населення за останні 14 днів перевищує кількість таких випадків в Україні.


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь