МОЗ повідомляє:

В Україні зафіксовано 669 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

13:49 01.04.2020

Стало відомо, які канали покажуть «Школу онлайн»

Офіс Президента спільно з Міністерством освіти і науки, Комітетом Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій запускають проект «Всеукраїнська школа онлайн». Проект має забезпечити доступ до дистанційної освіти для всіх українських школярів з 5-го по 11-й клас на час карантину.

20:23 31.03.2020

В ОБЛАСТІ ВВОДЯТЬСЯ ДОДАТКОВІ ПРОТИЕПІДЕМІЧНІ ЗАХОДИ

Під керівництвом голови облдержадміністрації Віталія Туринка відбулось засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області. Учасники засідання обговорили додаткові протиепідемічні заходи на території Запорізької області у зв’язку із поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19.

19:26 30.03.2020

МОЗ повідомляє:

В Україні зафіксовано 218 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

12:43 27.03.2020

ДВА СЦЕНАРІЇ РОЗВИТКУ ПОДІЙ: СКІЛЬКИ ТРИВАТИМЕ НАВЧАЛЬНИЙ РІК, ДАТИ ЗНО ТА ЯК ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ВСТУП

У зв’язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки розробило два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії. Про це сьогодні, 26 березня 2020 року, повідомила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій під час онлайн-трансляції на Facebook-сторінці МОН.

20:59 26.03.2020

В Украине ввели режим чрезвычайной ситуации и продлили карантин

В виду активного распространения в Украине коронавируса, 25 марта 2020 года, Кабинет министров принял решение о введении на территории всей страны режима чрезвычайной ситуации. Карантин также продлен до 24 апреля.

18:25 25.03.2020