Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту

Дата: 18.02.2021 17:30

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення Водянської сільської ради

«Про затвердження Положення про оренду майна Водянської територіальної громади»

На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» повідомляємо про оприлюднення проекту рішення «Про затвердження Положення про оренду майна Водянської територіальної громади» з аналізом регуляторного впливу до проекту рішення Водянської сільської ради.

З проектом рішення  «Про затвердження Положення про оренду майна Водянської територіальної громади» та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Водянської сільської ради: http://vodyanska.gromada.org.ua/ в розділі «Регуляторні акти».

Усі зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються виконавчим комітетом Водянської сільської  ради протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту в письмовому вигляді за адресою: Запорізька область, Кам’янсько-Дніпровський район, с. Водяне, вул. Миру, 145-а.