Підведені підсумки обласного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста-2022

Дата: 05.05.2022 15:32

У 2022 році обласний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» за темою «Дива природи» проводився в січні-лютому з метою виховання любові до рідного краю, пошуку нових форм і методів формування в учнів навичок природоохоронної та просвітницької діяльності, екологічного та естетичного виховання.

На фестиваль творчої майстерності учнівської молоді було представлено 649 фотосвітлин.

Своїми роботами конкурсанти довели, що дива природи завжди знаходиться поруч, їх тільки треба побачити. У творчих роботах діти показали захоплюючу та неповторну красу нашої країни: неозорих степів і полів, високих гір, задумливих лісів, рік і озер; різноманітність явищ, кольорів, форм. Роботи конкурсантів спонукають відчувати нас частиною цієї краси, заохочують дбайливо ставитися до довкілля, нагадують нам про те, що ми живимо в чудовому світі і маємо його захищати!

І місце  у конкурсі посіли:

Березняк Катерина – учениця  Водянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 ім. Ф.О.Окатенка (керівник Ященко М.В.);

Амірханян Вазген -  учень Нововодянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. (керівник Величко О.В.).

Вітаємо  учнів з перемогою!