«ЗИМА, ЯКА НАС ЗМІНИЛА"

Дата: 18.02.2022 21:15

Пролунало в країні мовчання.

Навіть вітер затих на хвилину:

Відбувалось останнє прощання,

Зі словами ” Герої не гинуть”.

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі. Серед Небесної Сотні були як зовсім юні, так і вже сиві люди з усіх куточків України - від сходу до заходу, від півдня до півночі. Небесна Сотня об’єднала в собі народ усієї Соборної України.

Гіркі події сьогодення не могли залишити байдужими й учнів КЗ «Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2», з метою виховання почуття патріотизму і поваги до історії власного народу та Батьківщини був проведений виховний захід «Вони тримали за нас небо» присвячений пам’яті героям небесної Сотні. Учні пригадали події на Євромайдані, відчули глибину трагедії та болю, які впали невимовним тягарем на Україну, а також вшанували загиблих хвилиною мовчання. Усі присутні схилити свої голови перед тими, хто заплатив дорогою ціною за майбутнє України – мужніх і відважних чоловіків, які через безневинно пролиту кров до останнього подиху захищали Майдан і своєю жертовністю дарували нам вільну і незалежну державу.

Школярі нашого навчального закладу переконані, що українські Ангели загинули за правду, свободу, незалежність держави, щоб ми могли любити свою країну, пишатись нею і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним.