Про підсумки конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої!»

Дата: 10.02.2022 16:36

З   1 листопада 2021 року по 10 лютого 2022 року відбувся в дистанційному форматі ХХІ всеукраїнський конкурс учнівської творчості, що проходив під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» на тему «Заради честі, миру і майбутнього України».

На розгляд журі конкурсу було подано в номінації «Література» 63 роботи. Журі визначило 45 робіт переможців серед учнів 5-11 класів. Роботи переможців , що посіли І місце, відправлено на всеукраїнський етап конкурсу (м. Київ).

Результати

обласного етапу XХІ  всеукраїнського конкурсу учнівської творчості на тему: «Заради честі, миру і майбутнього України» (епіграф до творчих робіт: «...Своє життя поклали на ваги, І не вагались жодної хвилини. Злякалися, спинились вороги. І ми сьогодні маєм - Україну!» Ольга Калина)

Номінація «Література».

І місце

Суріновська Тетяна  -  учениця 11 класу КЗ «Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» Водянської сільської ради  з творчою роботою «Безстрашна «Кет» (керівник Сідельникова Д.М.);

ІІІ місце

Скупа Владислава – учениця 10 класу КЗ «Водянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 ім. Ф.О.Окатенка» Водянської сільської ради з творчою роботою «Листопадовий смуток» (керівник Буряк А.А.)

Вітаємо наших переможців!