Про підсумки участі учнівської молоді в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція»

Дата: 10.02.2022 15:04

З метою пропаганди серед молоді бережливого ставлення до природи, розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді, формування практичних умінь та навичок дітей у виготовленні композицій Запорізьким обласним еколого-натуралістичним центром традиційно проведено обласну виставку учнівських творчих робіт в рамках заочного Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція».

В заході прийняло участь 1562 юних майстрів. Цьогоріч в номінації «Новорічна композиція» представлено багато яскравих композицій з будиночками, зимовими пейзажами, які вирізняються деталізацією, плетених з соломи, лози та газетних трубочок в’язаних з ниток (в’язані вінки, в’язані елементи на ялинках та вінках, в’язані ялинки, скандинавські гноми). Окрім того, діти шили та вирізали з фетру тварин та рослинні елементи, створюючи гарні, унікальні композиції, вінки та ялинки.

Треба віддати належне учасникам та їх керівникам, які уміло використовували та комбінували декоративні елементи, створюючи роботи в різних номінаціях та техніках.

За підсумками роботи журі, учні загальноосвітніх навчальних закладів Водянської сільської ради є серед переможців:

І місце

Поматілова Аріна, учениця 2 класу КЗ «Новодянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Водянської сільської ради (керівник: Білик С.А.);

Маричева Марія, учениця 4 класу КЗ «Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» Водянської сільської ради (керівник: Кононенко А.Г.)

ІІ місце

Алієва Ельвіра,учениця 2 класу  КЗ ««Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Водянської сільської ради (керівник: Доля А.М.);

Бабенко Дмитро, КЗ «Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Водянської сільської ради (керівник: Іванісова І.А.);

Учні 8 класу, КЗ «Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» Водянської сільської ради

Галушка Матвій, учень 2 класу КЗ «Водянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 ім. Ф.О.Окатенка» Водянської сільської ради (керівник: Коваленко Т.Г.);

Ростомян Елен, учениця 1 класу КЗ «Водянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 ім. Ф.О.Окатенка» Водянської сільської ради (керівник: Решетова Т.М.);

ІІІ місце

Піскоха Ольга, учениця 1 класу КЗ «Новодянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Водянської сільської ради (керівник: Білик С.А.);