Запорізька область, Василівський район

Водянські волейболісти -найкращі!

Дата: 07.02.2022 08:39
Кількість переглядів: 553

05.02.2022 року в м. Василівка відбулися обласні змагання відкритого Кубка ГО ВФСТ «Колос» з волейболу серед юнаків. В змаганнях взяли участь команди м. Василівка, м. Вільнянськ, смт. Веселе, смт. Михайлівка, смт. Якимівка та команда Водянської ОТГ.

В першій грі наші юнаки дуже впевнено перемогли команду Михайлівської ОТГ з рахунком 2-0. В другій грі команда Водянської ОТГ зустрілася з неодноразовим чемпіоном області командою м. Вільнянськ.  Дуже напружена боротьба і перемога наших волейболістів 2-0.

В матчі за ІІІ місце зустрілися команди Вільнянської ОТГ та Веселівської ОТГ. Вільнянці були сильнішими і посіли ІІІ місце. Довгоочікуваний фінал для водянців з командою м. Василівка. 25-15, 25-17 і перемога у команди Водянської ОТГ. Водянці переможці Кубка області серед сільських школярів.