Турнір з волейболу «Мікс» до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 06.02.2022 19:44

06 лютого 2022 року на базі Водянської ЗОШ №1 Водянської ОТГ відбувся  турнір обласного рівня з паркового волейболу Мікс (чоловіки і жінки) присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав . В турнірі прийняли участь 6 команд: с. Гоголівка Веселівська ОТГ, Водяне-1 (капітан Єрмаков В), Водяне-2 (капітан Покалюк А.), Водяне-юніори-1 (капітан Панов О.), м. Енергодар (капітан Сметана О.) і Водяне-юніори -2 (капітан Мовчан О.).

У відкритті заходу брали участь голова Водянської сільської ради Сергій Єрмаков, директор Водянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 ім. Ф.О.Окатенка Віталій Чорний та організатор турніру Віктор Єрмаков. 33 роки  тому закінчилася війна в Афганістані.- Але ми пам’ятаємо подвиг хлопців, які там були і цей захід є свідченням того. Саме воїни-афганці є прикладом того, як потрібно жити та боротися. Той шлях, який вони пройшли, мужність, яку вони пронесли крізь усі ці роки – є взірцем для сучасних поколінь,- зазначив Сергій Вікторович.

Після декількохгодинного суперництва  з першої групи до фіналу вийшла команда Водяне-2 (капітан Покалюк А.) , а з другої групи команда Водяне-юніори-1 (капітан Панов О.). За третє місце вийшли поборотися команда з м. Енергодар і команда Водяне-1 (капітан Єрмаков В.), і фортуна була на стороні команди з м. Енергодар, вони зайняли ІІІ місце.

Запеклим, цікавим та напруженим став фінал, що пройшов на достойному рівні. Фінальні ігри між двома кращими командами турніру для вболівальників стали справжнім видовищем.  Глядачі гадали, хто переможе, досвід чи молодість. Після двох партій  рахунок 1-1 .  Все вирішилося в третій партії з відривом в 3 мячі перемогла команда  Водяне-2 (капітан Покалюк А.), друге місце у молодих спортсменів Водяне-юніори -1 (капітан Панов О.)

І по завершенню турніру  сільський голова Сергій  Єрмаков та організатор турніру Віктор Єрмаков вручив грамоти і кубки переможцям.

Як прокоментував головний суддя змагань Віталій Дорошенко, турнір пройшов на високому рівні, усі команди змістовною грою принесли задоволення своїм шанувальникам.

Волейболісти висловлюють щиру подяку Єрмакову Віктору за підготовку та проведення турніру та директору Водянської ЗОШ  №1 Чорному Віталію за надання спортивної зали для проведення турніру.

Ще раз вітаємо команду Водяне-2  з перемогою!