До Дня звільнення села Водяне

Дата: 06.02.2022 08:26

6 лютого ми вшановуємо пам'ять героїв, які   загинули, захищаючи село Водяне від німецько-фашистських загарбників.

Минуло вже 78 років з тих героїчних часів, коли наші батьки, діди та прадіди визволили рідну землю від нацистських окупантів. У цей день ми згадуємо тих, хто ратними подвигами на полях боїв, тяжкою працею в тилу, боротьбою в партизанському підпіллі здобули перемогу над ворогом.

Педагогічний колектив КЗ "Водянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2" вшанував пам’ять загиблих героїв, які у ті буремні роки звільнили від окупантів рідну землю. З нагоди дня визволення села у школі були проведені тематичні виховні заходи.

Народжені жити, любити, творити давно пішли в інші часи. Вони заповідали нам берегти, пам’ятати і любити свою Батьківщину. Тож завдання нашого покоління не дати забути людей, які  прославили Вітчизну своїм героїзмом.

Наш  обов’язок – бути гідними  їхнього подвигу. Усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на нашій рідній та вільній українській землі.

Вічна слава, вічна пам'ять воїнам, які загинули в бою з німецькими окупантами під час визволення села Водяне.