Спорт - це здоров'я!

Дата: 28.01.2022 19:06

Невід’ємною частиною фізичного розвитку і становлення особистості в підлітковому віці є фізичне виховання школярів.

Спортивні ігри – один із засобів фізичного виховання та розвитку дитини.

Однією з найпопулярніших спортивних масових ігор, що набула широкого розповсюдження є волейбол.

Гра у волейбол вимагає від учнів максимального прояву фізичних можливостей, вольових зусиль та вміння використовувати набуті навички. Виявляються позитивні емоції: життєрадісність, бадьорість, бажання перемагати. У дітей розвивається відчуття відповідальності, колективізму, швидкість ухвалення рішень між членами команди.

Завдяки своїй емоційності, гра у волейбол є засобом не тільки фізичного розвитку, а й активного відпочинку.

28.01.2022 року на базі КЗ "Водянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2" відбулися загальношкільні змагання з волейболу. У змаганнях взяли участь учні 7-11 класів.

У впертій та напруженій боротьбі серед команд, 1 місце зайняла команда 11 класу, 2 місце - команда 9 класу, 3 місце - команда 8 класу, 4 місце посіла команда 10 класу, 5 місце - команда 7 класу.

Переможці були нагороджені грамотами та солодкими призами.

Дякуємо учасникам та вболівальникам за активну участь!