Меланка ходила, Василька водила

Дата: 13.01.2022 20:37

Напередодні Старого Нового року, українці традиційно відзначають Щедрий вечір. За народними віруваннями на свято Маланки накривають щедрий на смаколики стіл, а молодь ходить щедрувати водячи із собою Козу, Цигана, а також Маланку та діда Василя.

13 січня 2022 року відбулося  святкування Старого Нового року, або як ще його називають у народі свято Маланки та Василя у Водянській ОТГ. Різдвяні пісні, відомі щедрівки та святковий настрій дарували усім  аматорські мистецькі  колективи  Інформаційно просвітницького центру  культури і дозвілля Водянської сільської ради , закликаючи жителів і гостей громади приєднатися до святкування і проведення театралізованого дійства.

Не обійшлося свято і без традиційних героїв Маланки,Василя,Кози та Циган,які веселили присутніх на святі,віншували гарними побажаннями та ворожили.

Сподіваємось, що всі побажання та засівання  були сказані в добрий час, і нашу об’єднану громаду та її людей чекатиме щедрий на добро рік.