Сімейний волейбол

Дата: 09.01.2022 21:48

09.01.2022 року в спортивному залі Водянської ЗОШ №1 відбулися спортивні змагання, які були започатковані ще в 2004 році – «Сімейний волейбол», це вже 18 турнір. В цьому році в змаганнях взяли участь 8 сімейних  команд: 1.Лифар Д., 2.Єрмаков В., 3. Ярмак В., 4. Концур М., 5. Покалюк Е., 6. Пригода В., 7.Жовнаренко-Харитонови., 8. Ерьоменко М.  Хочеться відмітити команди Харитонових-Жовнаренко та Покалюк, які за 18 років жодного разу не пропустили змагання.

Команди були розділені на дві підгрупи. Переможцями першої підгрупи стала команда сім’ї Харитонових-Жовнаренко, другими були сім’я Концур. В другій підгрупі сильнішими були команда сім’ї Покалюк, а другими стала  сім’я Єрмакових.

За третє місце зустрілися команди Єрмакових та Концур, але сильнішими виявилися Єрмакови і посіли 3 місце. У фіналі зустрілися досвідчені і сильні суперники сім’ї Покалюк і Жовнаренко-Харитонови.   Запекла і дуже цікава гра і з рахунком 2:0 команда сім’я Покалюк здобуває перемогу і отримує перехідний кубок. ІІ місце зайняла команда Жовнаренко-Харитонови. Самими наймолодшим гравцем  турніру була Єрмакова Марія, найстарший  і найдосвідченіший  учасник Покалюк Едуард і найкращий гравець турніру Харитонов Ігор.

За підтримки голови сільської ради Сергія Єрмакова команди призери були нагороджені цінними подарунками. Юні учасники змагань отримали солодкі подарунки.

«Сімейний волейбол» до вподоби жителям с. Водяне і вони палко підтримують свої команди, а з  часом стають їхніми учасниками.  Від учасників змагань пролунали слова вдячності  організатору турніра Жовнаренку Олександру Павловичу за підготовку та проведення змагань.