Зустрічаємо Новий рік!

Дата: 24.12.2021 19:31

Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням. Феєрія новоріччя, святість різдвяного вечора – для кожного з нас один з найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства. Святковий настрій відчувався на кожному кроці: від дивовижно прикрашеної ялинки, від власноруч зроблених дітьми і вихователями новорічних прикрас, до дійств, які відбуваються безпосередньо на святкових ранках. Святкові Новорічні ранки у КДНЗ «Сонечко» Водянської сільської ради  відбулися з 22 по 24 грудня. На гостину до малят завітав Дід Мороз зі своєю онучкою Снігуронькою, казкові герої всім відомих казок. а зіграли їх наші талановиті майстри своєї справи, працівники закладу. Окрема подяка працівникам закладу за придбання костюмів Діда Мороза та Снігуроньки, а за дизайнерську розробку та пошив вдячні Юлії Кузьомі.

Цікаво продумані сценарії створили святкову атмосферу, забезпечили гарний настрій та залишили чудові враження дітям. Діти із захопленням декламували вірші, весело танцювали та приймали участь в іграх.

Шановні мешканці села Водяного вітаємо Вас з прийдешніми новорічними святами! Бажаємо Вам миру, злагоди, достатку, нехай у вашому домі завжди лунає сміх!