Відбівся турнір з сумо та вільної боротьби

Дата: 22.12.2021 18:36

11 грудня у токмацькому Палаці спорту, під патронатом міського голови Токмака Ігоря Котелевського, Управління молоді, фізкультури і спорту Запорізької облдержадміністрації, міського відділу молоді та спорту та Федерації спортивної боротьби відбувся чемпіонат Запорізької області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2008-2010 років народження.

У змаганнях взяли участь 170 юних спортсменів із 17 населених пунктів області.

Привітали на урочистому відкритті  учасників турніру міський голова Ігор Котелевський, радник міського голови Андрій Корнієнко, головний суддя змагань Геннадій Кірпіньов, президент БК «Токмак» Андрій Гришун, депутати Запорізької обласної ради Юлія Корнієнко та Віталій Пасевін.

Серед призерів першості є і вихованці секції вільної боротьби (тренер:Оверко.П.В.) Водянської ЗОШ №1: ІІ місце – Уманець Софія, ІІІ місце – Шевер Поліна.

18 грудня на базі спортивно-оздоровчого комплексу ЗАЕС відбувся традиційний чемпіонат Енергодара з сумо, присвячений Дню енергетика та Дню святого Миколая.

У змаганнях взяли участь 170 юних борців. Більшість з них вихованці енергодарських секцій, однак на чемпіонаті було чимало і гостей з Мелітополя, Василівки, Водяного, Степового, Дніпровки, Кам’янки-Дніпровської та Знам’янки.

Всі учасники чемпіонату, судді та тренери нагороджені подарунками, а переможці та призери – кубками, медалями та грамотами.

Спортсмени Водянської ЗОШ №1 також є серед переможців: І місце – Шевер Поліна, Тимошенкова Олександра, Бірюков Ростислав, Уманець Софія, ІІ  місце – Долгополов Артем, ІІІ місце – Третьяк Юлія.

Вітаємо наших спортсменів з перемогою і бажаємо успіхів в майбутніх змаганнях!