Про підсумки обласного етапу конкурсу дитячої та юнацької творчості «Збережемо Україну разом»

Дата: 14.12.2021 19:05

З 10 вересня до 15 листопада комунальним закладом «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді»  було проведено обласний етап конкурсу дитячої та юнацької творчості «Збережемо Україну разом» в рамках Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу».

Конкурс відбувся за номінаціями: образотворче мистецтво та літературна творчість. На розгляд журі було представлено 600 авторських учнівських робіт з літературної творчості та образотворчого мистецтва. Мета конкурсу:  виховання патріотів, громадян правової, демократичної держави, формування у дітей та учнівської молоді активної життєвої позиції, подальшого розвитку і підтримки талановитих дітей.

Журі відзначило позитивні тенденції відродження національної культури України засобами образотворчого та літературного мистецтва.

У номінації: «літературна творчість»  обласне журі зазначило, що значна частина авторських літературних творів представлена родами літератури: лірикою та епосом. Автори ліричних творів в основному використовували такий літературний жанр, як вірш.

На підставі рішення журі обласного етапу конкурсу:

В  номінації «Літературна творчість» учениця КЗ «Водянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 ім. Ф.О.Окатенка  Скупа Владислава (керівник: Буряк А.А.) зайняла ІІ місце і нагороджена дипломом Департаменту освіти і науки облдержадміністрації ІІ ступеня. В номінації «Образотворче мистецтво» учениця  КЗ «Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2» Стовба Світлана (керівник: Слюсар С.М.) зайняла І місце і нагороджена дипломом Департаменту освіти і науки облдержадміністрації І ступеня ,  а  учениця КЗ «Заповітненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Дадікян Ельвіра (керівник: Білецька Т.О.) ІІ місце і нагороджена дипломом Департаменту освіти і науки облдержадміністрації ІІ ступеня.

Вітаємо наших учнів та їхніх керівників з перемогою та бажаємо творчих злетів!