Нарада щодо вирішення питання фінансування Кам’янсько-Дніпровської міської лікарні

Дата: 13.12.2021 07:39

09 грудня голова Василівської райдержадміністрації Андрій Холоша провів нараду щодо вирішення питання з фінансування комунального некомерційного підприємства «Кам’янсько-Дніпровська міська лікарня».

В нараді прийняли участь заступник голови РДА Олексій Тимків, голова Василівської районної ради Олена Здор, голова Кам’янсько-Дніпровської міської ради Володимир Антоненко, голова Водянської сільської ради Сергій Єрмаков та заступники голів Кам’янсько-Дніпровської, Водянської та Благовіщенської громад Василівського району.

Нагадаємо, на початку 2021 року у власність Кам’янсько-Дніпровської міської ради була передана Кам’янсько-Дніпровська міська лікарня, як об’єкт, що знаходиться на території громади, тому усі витрати на утримання лікарні перейшли до Кам’янсько-Дніпровської міської територіальної громади. Кам’янсько-Дніпровська міська лікарня обслуговує 54% населення Кам’янсько-Дніпровської громади, 32% населення Водянської громади, 11% населення Благовіщенської громади та 3% населення Великобілозерської громади. На превеликий жаль, до сьогодні громади так і не знайшли згоди щодо співфінансування медичного закладу. У зв’язку з цим залишається загроза щодо забезпечення мешканців громад медичною допомогою.

По закінченню наради було вирішено найближчим часом провести засідання комісії у складі представників Водянської, Благовіщенської та Кам’янсько-Дніпровської громад щодо вирішення питання подальшого утримання лікарні.