Всесвітній день боротьби із СНІДом

Дата: 01.12.2021 17:48

Щороку, 1 грудня, відповідно до рішень Всесвітньої організації охорони здоров’я та Генеральної Асамблеї ООН, прийнятих у 1988 році, Україна разом з міжнародною спільнотою традиційно відзначає Всесвітній день боротьби із СНІДом.

Основна мета цього дня - звернути увагу суспільства до проблеми ВІЛ/СНІДу, замислитись над тим, як запобігти поширенню хвороби та згадати про важливість вчасної діагностики ВІЛ-інфекції.

«Хто попереджений – той захищений» - під таким гаслом 1 грудня – Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом пройшли заходи в КЗ «Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2». На позакласному заході «Обери життя», який відбувся учні 8-9-х класів розширили свої знання про небезпеку епідемії ВІЛ/СНІДу. Організувала та провела захід педагог-організатор Слюсар С.М. Класні керівники 5-11-х класів провели профілактичні бесіди «Знати, щоб жити», «Жити у світі, де є ВІЛ».

1 грудня – це день солідарності і виявляння толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, а також прихильності до формування здорового способу життя, як важливого життєвого орієнтира для кожного громадянина.

Такі заходи допомагають учням усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, уберегти себе від цього страшного захворювання, зробити правильний вибір у житті.

Заходи відбулися з дотриманням всіх санітарно-гігієнічних норм Міністерства охорони здоров'я України та згідно з діючими обмеженнями адаптованого карантиную