A A A K K K
для людей із порушенням зору
Водянська громада
Запорізька область, Василівський район

Спортсменам Водянської ОТГ серед учнівської молоді за перемоги на Всеукраїнських та обласних змаганнях виплатять премії на суму 54.000 грн.

Дата: 23.11.2021 10:23
Кількість переглядів: 352

       За підсумками 2021 року премії отримають 24 спортсмени закладів загальної середньої освіти Водянської ОТГ. Серед тих, хто отримає премії цього разу, призери Всеукраїнських спортивних змаганнях з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, з вільної боротьби в залік  ХХХ обласної спартакіади серед сільських школярів «Хто ти, майбутній олімпієць?», призери чемпіонату Запорізької області з важкої атлетики, призери чемпіонату України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років, призерам змагань з паркового волейболу серед юнаків в залік ХХХ обласній спартакіаді сільських школярів «Хто ти, майбутній олімпієць?», призерам Кубку  Громадської організації «ВФСТ «Колос» у Запорізькій області з паркового волейболу серед сільських юнаків та пляжного волейболу  в залік  ХХХ обласної спартакіади.

 Керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про фізичну культуру і спорт» та відповідно до Положення про преміювання обдарованої та талановитої молоді Водянської сільської ради Василівського району Запорізької області( Додаток № 1 до Програми «Обдарована молодь Водянської сільської територіальної громади на 2021 рік», затвердженої рішенням 13 сесії 8 скликання  Водянської сільської ради Василівського району Запорізької області від 21.10.2021 № 1), з метою відзначення дітей та учнівської молоді, заохочення до успішних виступів у спортивних змаганнях обласних та Всеукраїнських рівнів, сільським головою Водянської сільської ради Сергієм Єрмаковим, згідно протоколу засідання постійної комісіії з питань  освіти, культури, молоді , фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення, видано розпорядження про призначення премії  «Обдарована молодь Водянської сільської територіальної громади на 2021 рік» за зайняті призові місця:

1.1 три тисячі гривень, за перемогу (перше місце) у фінальних Всеукраїнських спортивних змаганнях з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2006-2007 років народження під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?»: 

-           Бердеу Аделіні, вихованці гуртка спортивного напрямку комунального закладу «Заповітненська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області;

1.2.      дві тисячі гривень, за перемогу (друге місце) у фінальних Всеукраїнських спортивних змаганнях з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2006-2007 років народження під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?»:

-           Вебер Вікторії вихованці гуртка спортивного напрямку комунального закладу «Заповітненська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області.

 

1.3.      по три тисячі гривень, за перемогу (перше місце) в змаганнях з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2006-2007 років народження в залік  ХХХ обласної спартакіади серед сільських школярів «Хто ти, майбутній олімпієць?»:

-           Гірасименко Івану, вихованцю гуртка спортивного напрямку комунального закладу «Заповітненська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області;

-           Сисоєвій Олександрі вихованці гуртка спортивного напрямку комунального закладу «Заповітненська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області.

1.4.      дві тисячі гривень, за перемогу (друге місце) в змаганнях з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2006-2007 років народження в залік  ХХХ обласної спартакіади серед сільських школярів «Хто ти, майбутній олімпієць?»:

-           Вебер Вікторії вихованці гуртка спортивного напрямку комунального закладу «Заповітненська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області.

1.5.      одна тисяча гривень, за перемогу (третє місце) в змаганнях з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2006-2007 років народження в залік  ХХХ обласної спартакіади серед сільських школярів «Хто ти, майбутній олімпієць?»:

-           Короткову Кирилу, вихованцю гуртка спортивного напрямку комунального закладу «Заповітненська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області.

1.6.      по три тисячі гривень, за перемогу (перше місце) в чемпіонаті Запорізької області з важкої атлетики серед кадетів до 13, 15, 17 років і старші:

-           Жуковій Анжелікі Олександрівні, учениці 9 класу комунального закладу «Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області;

-           Кірч Дар’ї Олексіївні учениці 9 класу комунального закладу «Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області;

-           Колпащікову Руслану Станіславовичу учню 5 класу комунального закладу «Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області

-           Кутіщевій Альоні Ваєтжановні учениці 7 класу комунального закладу «Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області;

-           Свідерському  Данилу Романовичу учню 8 класу комунального закладу «Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області

-           Губареву  Владиславу Павловичу учню 8 класу комунального закладу «Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області

1.7.      одна тисяча гривень, за перемогу (третє місце) в чемпіонаті Запорізької області з важкої атлетики серед кадетів до 13, 15, 17 років і старші:

-           Кутіщеву Набіджану Ваєтжановичу учню 6 класу комунального закладу «Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області № 2.

1.8.      одна тисяча гривень, за перемогу (третє місце) в чемпіонаті України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років, виконання нормативів Майстра спорту та присвоєння категорії Майстра спорту України з важкої атлетики:

-           Жуковій Анжелікі Олександрівні, вихованці гуртка спортивного напрямку комунального закладу «Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області;

 

1.9.      шість тисяч гривень – збірній команді з числа учнів комунального закладу «Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області – за перемогу (І місце) в змаганнях з паркового волейболу серед юнаків в залік ХХХ обласній спартакіаді сільських школярів «Хто ти, майбутній олімпієць?».

Список

команди-переможця у змаганнях з паркового волейболу серед юнаків в залік  ХХХ обласної спартакіади серед сільських школярів 2021 року

1.Єрмаков Сергій Вікторович - КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»

2.Колпак Дмитро Сергійович - КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»

3.Пшеничний Борис Сергійович  - КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»4.

4.Гончаренко Ілля Сергійович - КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»

5.Піскоха Максим Віталійович - КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»

6.Боровик Артем Олексійович - КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»

 

1.10.    шість тисяч гривень – збірній команді з числа учнів комунального закладу «Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області – за перемогу (І місце) у фінальних змаганнях з волейболу серед юнаків в залік ХХХ обласній спартакіаді сільських школярів «Хто ти, майбутній олімпієць?».

Список

команди-переможця у фінальних змаганнях з волейболу серед юнаків в залік  ХХХ обласної спартакіади серед сільських школярів 2021 року

«Хто ти, майбутній олімпієць?»

1.Єрмаков Сергій Вікторович - КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»

2.Пшеничний Борис Сергійович - КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»

3.Колпак Дмитро Сергійович - КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»

4.Гончаренко Ілля Сергійович - КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»

5.Піскоха Максим Віталійович - КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»

6.Боровик Артем Олексійович - КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»

7.Кілін Владислав Григорович - КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»

8.Чепінський Микола Олександрович - КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»

9.Чепінський Павло Олександрович - КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»

10.Слободян Максим Олександрович - КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»

11.Майстрюк Олег Валерійович - КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»

12.Гнатієнко Ілля Васильович -КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»

 

            1.11.    шість тисяч гривень – збірній команді з числа учнів комунального закладу «Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області – за перемогу (І місце) в Кубку Громадської організації «ВФСТ «Колос» у Запорізькій області з паркового волейболу серед сільських юнаків.

Список

команди-переможця у змаганнях з Кубку  Громадської організації «ВФСТ «Колос» у Запорізькій області з паркового волейболу серед сільських юнаків

1.Єрмаков Сергій Вікторович - КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»

2.Пшеничний Борис Сергійович - КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»

3.Колпак Дмитро Сергійович - КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»

4.Гончаренко Ілля Сергійович - КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»

5.Піскоха Максим Віталійович - КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»

6.Боровик Артем Олексійович -КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»

 

1.12.    дві  тисячи гривень – збірній команді, з числа учнів комунального закладу «Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області – за перемогу (ІІІ місце) у фінальних змаганнях з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат в залік ХХХ обласній спартакіаді сільських школярів «Хто ти, майбутній олімпієць?»

Список

команди-переможця у фінальних змаганнях з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат в залік  ХХХ обласної спартакіади серед сільських школярів 2021 року «Хто ти, майбутній олімпієць?»

 

1.Масловець Каміла Євгенівна - КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім. Ф.О Окатенка»

2.Чепінський Микола Олександрович - КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»

3.Овсяк Богдан Олександрович - КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»

4.Чорна Софія Валеріївна - КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»

5.Вотінова Агастасія Андріївна - КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»

6.Гончаренко  Ілля Сергійович - КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»

7.Піскоха Максим Віталійович - КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»

 

Бажаємо подальших успіхів і нових спортивних перемог!

 

Микола Ященко


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь