Обласний фестиваль народного мистецтва "Вольниця" м. Гуляйполе

Дата: 10.11.2021 21:14

5 листопада 2021 року з метою відродження, популяризації та збереження українського народного мистецтва; залучення до участі творчих колективів вокального, театрального, інструментального та хореографічного жанрів; популяризації творів українських композиторів у рамках святкування 133-ї річниці від дня народження ватажка повстанського руху на Півдні України Нестора Махна в місті Гуляйполе Запорізької області відбувся у дистанційному режимі ХІІІ Обласний фестиваль народного мистецтва «Вольниця».

Організатори фестивалю - Гуляйпільська міська рада, відділ культури і туризму Гуляйпільської міської ради, Департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації, комунальна установа «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради.

Народний фольклорний колектив «Джерело» (керівник: Любов Мироненко) брав участь в конкурсі в дистанційному режимі і став лауреатом ІІ премії в номінації «Фольклорні колективи».

Вітаємо наш колектив з перемогою і бажаємо подальших успіхів!