19 вересня в м. Токмак відбудеться "Фестиваль щасливих ягід - 2021"

Дата: 17.09.2021 14:59

Хочете створити ягідний бізнес або навіть кооператив? Запрошуємо на Фестиваль  Щасливих Ягід! 23 серпня, с. Садове, Запорізька обл. Реєструйтеся! Вхід  вільний

19 вересня 2021 року в м. Токмак Пологівського району Запорізької області відбудеться «Фестиваль щасливих ягід – 2021».

Організаторами заходу є Токмацька міська рада, староста сіл Покровське, Садове, Червоногірка, Кутузівка, Заможне, Шевченкове виконавчого комітету Токмацької міської ради та ГО Рада жінок-фермерів в Запорізькій області, яка працює в рамках Українського проекту бізнес розвитку плодоовочівництва (UHBDP), що фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного розвитку (MEDA), Ізраїльським агентством міжнародного співробітництва (MASHAV) та міжнародними сервісними компаніями з метою надання технічної підтримки.

Під час заходу заплановано:

• навчальні тури на успішні ягідні господарства краю, які займаються вирощуванням кизилу, малини, ожини, порічки, суниці, винограду та часнику;
  • інформаційна сесія з представниками та експертами ягідної галузі;
  • ярмарок крафтової продукції, дегустація.

Реєстрація для участі за посиланням: