ПЕРШИЙ ДЗВОНИК ПРОЛУНАВ

Дата: 01.09.2021 23:08

Барвиста осінь зустрічає нас важливим, урочистим, незабутнім святом першого дзвоника. Перше вересня – це особливе свято, оскільки воно приходить до нас разом із початком нового навчального року, коли перед дітьми гостинно відчиняються двері шкіл.

Сьогодні 1 вересня Водянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім. Ф.О.Окатенка  відчинила свої двері для 33 першокласників, які вперше переступають поріг школи і для яких вперше в їхньому житті пролунає шкільний дзвоник. Нажаль, для учнів 11-х класів пролунає останній перший дзвоник у їхньому шкільному житті.

Привітати учнів Водянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. Ф.О.Окатенка із Днем знань завітали заступник голови сільської ради Ірина Зикова, спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту  Аліна Овчатова.

Першим аби привітали учнів та педагогів з початком нового навчального року до слова було запрошено директора школи Віталія Чорного.  Під час свого виступу Віталій Дмитрович  зазначив, що Перше вересня – це день, із якого починається незвіданий, цікавий і водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

«Ми всі маємо навчитися жити в нових умовах, дотримуватися правил дисципліни та порядку, дбати про власне здоров’я, тому що цей навчальний рік є  викликом для всіх нас. Естафету від медичних закладів приймають саме навчальні, і ми всі в групі ризику, тому повинні дбати про  безпеку. Основне завдання школи – це створення безпечного середовища для усіх учасників освітнього процесу.» - зазначила Ірина Федорівна.

Спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Аліна Овчатова привітала всіх учнів і педагогів з початком нового навчального року,  і  побажали дітям впевненості у власних силах, невичерпного завзяття, нових перемог і досягнень у навчанні, здійснення найзаповітніших мрій.

Першокласники отримали від учнів 11-х класів подарунки з якими вони і пішли на свій перший в житті урок.

Адміністрація школи та педагогічний колектив щиро вдячні приватному підприємцю Живогляд П.Г. за надання спонсорської допомоги школі  на придбання канцтоварів в розмірі 10000 грн.

Новий навчальний рік розпочато. Тож нехай він відкриває перед нашими дітьми нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами учнів, батьків – гордістю за своїх дітей!