Запорізька область, Василівський район

Відкритий турнір з важкої атлетики у місті Бердянськ

Дата: 23.08.2021 14:08
Кількість переглядів: 930

20- 23 серпня, у місті Бердянськ пройшов відкритий турнір з важкоі атлетики , присвячений Дню незалежності України. У змаганнях взяли участь важкоатлети з Бердянська, Кам’янки-Дніпровської, а також спортсмени гуртків з важкоі атлетики Дніпровської ЗОШ № 2 , та Дніпровської ЗОШ № 1 , Водянської ОТГ. Так чемпіонами турніру у своїх вагових категоріях стали : Галина Жукова , Анжеліка Жукова, Данило Свідерський ( Дніпровська ЗОШ№ 2 ), Дарина Кірч ( Дніпровська ЗОШ № 1 ). Рівень турніру був достатньо високим , адже в ньому приймало участь декілька майстрів спорту України з важкої атлетики, серед яких була і наша Анжеліка Жукова! На цьому турнірі кожен учасник вирішував свої завдання , для Галини Жуковоі , це були дебютні змагання , вона посіла перше місце і розпочала свою спортивну кар‘єру, до речі, як і іі старша сестра Анжеліка Жукова , у вісім років стала займатися важкою атлетикою , а вже у 15 років виконала норматив майстра спорту України! Анжеліка Жукова та Дарина Кірч , виступом на цьому турнірі розпочали підготовку до чемпіонату Украіни , який пройде у жовтні місяці , у селі Поляна , на Закарпатті! Готували спортсменів до турніру- Леонід , Наталія , та Олександр Жукови. Олександр Жуков - заслужений тренер Украіни.