З Днем Незалежності Україно!

Дата: 21.08.2021 15:09

Сьогодні в Україні свято - День Незалежності настав.                                                            Бажаю, щоб вона була багата  на безліч добрих та корисних справ!                                                  30 років тому з великою надією та вірою ми прийняли виклик долі – стали на шлях створення та розбудови власної незалежної держави. Для кожного громадянина України День незалежності насамперед має бути днем іспиту власного сумління, днем міркувань про долю своєї Батьківщини й своєї спільноти,саме це стало лейтмотивом святкових заходів які відбулися у Водянський ОТГ. Напередодні свята Дня Незалежності у Водянській громаді відбувся святковий концерт. З привітанням зі святом до жителів громади звернувся голова Водянської сільської ради Сергій Єрмаков: « Я впевнений що, кожен українець знає  24 серпня – День незалежності України. Це свято віддзеркалює одвічне прагнення українського народу до єдності, суверенності та самостійності, цей день є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу, відзначається як найголовніше свято нашої країни. Сергій Вікторович побажав усім присутнім міцного здоров’я, гарного настрою, радості, щастя, віри у щасливе майбутнє України. Окрасою святкового концерту була книжкова виставка-інсталяція        « Видатні українські діячі» Свої почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю, повагу до батьків, землі-годувальниці, розуміння своєї причетності до всіх подій які відбуваються в Україні висловили працівники культури та учасники художньої самодіяльності: НФК «Джерело», хор «Дніпровські зорі», НФК «Надвечір`я», В.Селезньова, В.Устьянцева, Т.Майер, А.Погоріла,  К.Пригода,  К.Сідельникова, С.Галкіна, Т.Маркова, Г.Панкєєва. По завершенню святкового концерту усі присутні заспівали разом с учасниками художньої самодіяльності пісню «Єднаймося люба родино» і зробили колективну світлину.