A A A K K K
для людей із порушенням зору
Водянська громада
Запорізька область, Василівський район

Відбулося засідання МО вчителів початкових класів Водянської ОТГ

Дата: 18.08.2021 06:28
Кількість переглядів: 704

У період, коли освіта України набуває кардинальних змін, виникає необхідність в оновленні методів навчання, в залученні інноваційних методик до процесу формування в учнів предметних та життєвих компетентностей. Сучасному су  спільству потрібні громадяни, які здатні приймати нестандартні рішення, творчо підходити до вирішення тієї чи іншої проблеми, самоконтролювати та самооцінювати результати своєї діяльності.

       Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

       НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.

Учитель – це людина, на якій тримається реформа. Без неї чи нього будь-які зміни будуть неможливими, тому один з головних принципів НУШ – умотивований учитель. Це означає, що наша мета – сприяти його професійному та особистому зростанню, а також підвищувати його соціальний статус.

       Щоб навчати по-новому, вчитель повинен отримати свободу дій – обирати навчальні матеріали, імпровізувати та експериментувати. Цю свободу дає новий закон «Про освіту».

Педагоги підвели підсумок навчання за 2020-2021 н.р., а також обговорили ряд важливих питань.

1. Нова українська школа: досягнення, проблеми, шляхи вирішення. Досвідом роботи та труднощами у впровадженні моделі нової української школи поділилися керівник МО вчителів початкових класівСидельникова С.В.

2. Сучасні підходи до підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Вчитель початкових класів Нововодянської ЗОШ Піскоха С.Д.

3. Застосування сучасних методів навчання в українській початковій школі (з досвіду роботи вчителя початкових класів Водянської ЗОШ №1 Решетової Т.М.).

4. Важливі акценти щодо організації дистанційного навчання молодших школярів.

Вчителі поділилися досвідом організації дистанційного та змішаного навчання, виробили спільні підходи до організації освітнього процесу в умовах карантинних обмежень.

Фото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

 
Фото без опису
 
Фото без опису
 
Фото без опису

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь