Вітаємо!

Дата: 12.07.2021 14:25

ВІТАЄМО АНЖЕЛІКУ ЖУКОВУ, СПОРТСМЕНКУ ВОДЯНСЬКОЇ ГРОМАДИ, ТА ЇЇ ТРЕНЕРІВ З ПРИСВОЄННЯМ ЗВАННЯ «МАЙСТЕР СПОРТУ»!

Радісна звістка надійшла з Міністерства у справах молоді та спорту України. 15.06.2021 року Жуковій Анжеліці було ОФІЦІЙНО присвоєно звання майстра спорту України з важкої атлетики! Хочеться зазначити, що це ПЕРШИЙ майстер спорту у Водянській ОТГ. Бажаємо подальших успіхів у спорті та навчанні! Тренують Анжеліку тренери: Жукови Леонід, Наталія та Олександр.

Висловлюємо щиру подяку начальнику відділу освіти Водянської ОТГ Іваніщак Ірині Миколаївні та Рудову Роману Володимировичу за допомогу у розвитку важкої атлетики! А також Олександру Влезькому, Ганні Колосовій, Олександру Дєвочкіну, Віталію Долгополову, Віктору Іванову, Сергію Зарубіну, Андрію Клочкову за те, що допомагають гуртку важкої атлетики!

(Олександр Жуков, заслужений тренер України)

Редакція газети «Знамя труда» поздоровляє спортсменку та її тренерів Жукових Леоніда, Наталію та Олександра з відмінним результатом та бажає подальших успіхів!