Про підсумки обласного етапу конкурсу есе «Європа починається з тебе»

Дата: 06.07.2021 22:09

В обласному етапі конкурсу «Європа починається з тебе»  брали участь учні закладів загальної середньої , позашкільної , професійної, фахової перед вищої освіти тп закладів загальної середньої освіти. Всього на конкурс було надіслано 150 авторських робіт.

Участь у конкурсі сприяла розвитку у дітей і молоді активної життєвої позиції; виховувала готовність  розпочати зміни в країні з себе; сприяло патріотичному вихованню підростаючого покоління; формуванню демократичних, європейських  цінностей, а також розумінню прав і свобод людини.

На підставі рішення обласного журі учениця КЗ «Водянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім. Ф.О.Окатенка»  Скупа Владислава (керівник: Буряк А.А.) та учениця КЗ «Нововодянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»  Осауленко Алевтина (керівник: Хорошевська І.І.)  зайняли ІІІ місце і нагороджені дипломами ІІІ ступеня.