Енергодарське управління ГУ ДПС у Запорізькій області

Дата: 21.06.2021 11:54

Оподаткування VIP-автівок додало запорізьким бюджетам 2,5 мільйона гривень

За п'ять місяців до місцевих бюджетів регіону надійшло 2 мільйони 463 тисячі гривень транспортного податку. Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов, власники елітних авто-юридичні особи сплатили 1 мільйон 828 тисяч гривень, від фізичних осіб скарбниці отримали 635 тисяч гривень.

Найбільші суми "автоподатку" спрямували компанії і мешканці м. Запоріжжя – 1 мільйон 251 тисячу гривень. Оріхівські та гуляйпільські платники перерахували до бюджету 344 тисячі, бердянські та приморські – 147 тисяч, енергодарські, кам’янсько-дніпровські та великобілозерські – 134 тисячі, мелітопольські та веселівські – 127 тисяч, пологівські, більмацькі та розівські – 113 тисяч гривень тощо.

Усього в області нараховується 152 особи, які володіють легковими автомобілями з датою випуску до п'яти років та середньоринковою вартістю понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати.

З переліком таких транспортних засобів можна ознайомитись на сайті Міністерства економіки України:

Ставка транспортного податку складає 25 тисяч гривень на рік.

Підписуйтесь на офіційну сторінку ДПС у Facebook: https://www.facebook.com/TaxUkraine.

Головне управління ДПС у Запорізькій області

Надходження військового збору від запоріжців перевищили 300 мільйонів гривень

Упродовж п'яти місяців платники податків регіону спрямували до державного бюджету 312 мільйонів 489 тисяч гривень військового збору. Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов, порівняно з аналогічним періодом минулого року сплачена сума зросла на 62 мільйони 509 тисяч гривень або на 25 відсотків.

Керівник податкової служби області підкреслив, що середньомісячні надходження військового збору складають 62,5 мільйона гривень, що на 12,5 мільйона більше, ніж торік.

У січні-травні від підприємств, організацій та підприємців м. Запоріжжя надійшло майже 164 мільйони гривень, від енергодарських, кам’янсько-дніпровських та великобілозерських платників скарбниця отримала 47,4 мільйона, мелітопольських та веселівських – 26,6 мільйона, бердянських і приморських – близько 20 мільйонів, пологівських, більмацьких та розівських – 10 мільйонів, оріхівських та гуляйпільських –  9,3 мільйона, василівських та михайлівських – 8,7 мільйона, вільнянських та новомиколаївських – 8,6 мільйона тощо.

Всього в регіоні нараховується майже 38 тисяч платників військового збору.

Нагадаємо, ставка збору становить 1,5 відсотка. Його платниками є фізичні особи-резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні.

Головне управління ДПС у Запорізькій області