Великобілозерська та Водянська громади отримають субвенцію

Дата: 18.06.2021 06:59

У Запорізькій області у зоні спостереження – 30-км радіус навколо Запорізької АЕС - розташовані 8 громад. Всі вони отримають субвенцію з державного бюджету на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження.

Про це йшла мова на нараді голови Запорізької ОДА Олександра Старуха з керівниками районних державних адміністрацій.

Цього року у Держбюджеті передбачено субвенцію 137,5 млн грн. Запорізька область отримає 22,8 млн грн.

З метою підготовки пропозицій щодо розподілу цих коштів між проєктами, на початку травня направлено запит на 8 громад. Відповідь з пропозиціями надали 2 громади – Великобілозерська та Водянська. Проте, проєкти ще потребують доопрацювання.

Пропозиції не надійшли від Біленківської, Енергодарської, Кам’янсько-Дніпровської, Дніпрорудненської, Благовіщенської та Малобілозерської громад. Голова облдержадміністрації закликав ці громади та районні державні адміністрації якнайшвидше розробити проєкти та надати пропозиції по розподілу субвенції.

Запорізька ОДА