Відбувся конкурсний відбір на посаду керівника КЗ « Заповітненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів » Водянської сільської ради

Дата: 17.06.2021 21:29

У відділі освіти , молоді та спорту Водянської сільської ради  17 червня 2021 року  відбувся конкурс на посаду директора КЗ « Заповітненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів » Водянської сільської ради

Як раніше повідомлялось, на конкурс подали документи два кандидати: 1. Малий Володимир Федорович; 2. Остапюк Олена Миколаївна.

Конкурсний відбір відбувся у три етапи:

І етап – перевірка знань законодавства України у сфері загальної середньої освіти, Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» шляхом вирішення тестових завдань.

ІІ етап – перевірка професійних компетентностей шляхом письмового вирішення ситуаційних завдань.

ІІІ етап – публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти.

За результатами трьох етапів випробування комісія вирішила визнати переможцем конкурсу та рекомендувати начальнику відділу освіти, молоді та спорту  Водянської сільської ради видати відповідний наказ і призначити Малого Володимира Федоровича  на посаду  директора КЗ « Заповітненська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів » Водянської сільської ради (Протокол засідання конкурсної комісії від 17.06.2021 р. №10).

Щиро вітаємо Володимира Федоровича! Бажаємо йому сил, терпіння і успіхів!