Про підсумки обласного фестивалю писанок «Писанковий рай» в рамках Всеукраїнського конкурсу з писанкарства «Великодні писанки»

Дата: 05.06.2021 07:51

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 24.11.2020 року № 1452 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2021 навчальний рік «, плану роботи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації на 2021 рік та плану роботи комунального закладу «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради на 2021 рік, з метою пошуку та підтримки здібних, обдарованих, талановитих дітей та молоді; патріотичного  виховання дітей; збереження культурної спадщини в Україні; залучення учнівської молоді до кращих традицій національного мистецтва, подальшого розвитку та підтримки талановитих творчих колективів та окремих авторів, комунальним закладом  «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради з  березня   до травня  2021 року було проведено обласний фестиваль писанок «Писанковий рай» в рамках Всеукраїнського конкурсу з писанкарства «Великодні писанки».

У  Фестивалі брали участь  учні закладів загальної середньої, позашкільної , професійної(професійно-технічної) освіти, закладів освіти обласного підпорядкування Запорізької області.

На Фестивалі  було представлено 3000 експонатів , виконаних в таких техніках: традиційні та сучасні писанки, квіллінг, травлення, петриківський розпис, роботи із природного матеріалу, деку паж, бісероплетіння, пап’є-маше, дряпанка,валяння, плетіння, вишивка, артишок, темарф, різьблення, тощо. Роботи відзначалися високим рівнем майстерності, сладністю, оригінальністю. Виразністю, глибоким змістом та тематикою, різноманіттям, яскравістю.

З 17 робіт учнів закладів освіти Водянської ОТГ- 16 робіт стали призерами.

І місце зайняли роботи:

1. Ляшенко Діана-Комунальний заклад «Нововодянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області           (керівник:Піскоха С.Д.)
  2. Поматілова Аріна-Комунальний заклад «Нововодянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області           ( керівник::Гнатієнко Т.Ф.)
  3. Колектив учнів 8 класу-Комунальний заклад «Заповітненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області           (керівник:Мірошник О.В.)
  4. Колектив учнів 7 класу-Комунальний заклад «Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області   (керівник:Слюсар С.М.)
  5. Семиліт Уляна  -Комунальний заклад «Водянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Ф.О. Окатенка» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області               (керівник:Мороз Н.М.)
  6. Павленко Артем-Комунальний заклад «Водянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Ф.О. Окатенка» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області               (керівник:Рябоконь С.І.)
  7. Живогляд Ілля-Комунальний заклад «Водянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 » Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області           (керівник:Шевер Т.І.)

ІІ місце  зайняли роботи:

1. Ляшенко Богдана-Комунальний заклад «Нововодянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області           (керівник:Вовк О.В.)
  2. Сідельнікова Уляна-   Комунальний заклад «Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області           (керівник:Єфрем Л.А.)
  3. Воронков Антон-Комунальний заклад «Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області           (керівник:Іванісова І.А.)
  5. Колектив учнів 6 класу-Комунальний заклад «Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області   (керівник:Мірзахметова В.М.)
  6. Щащенко Богдан-Комунальний заклад «Водянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Ф.О. Окатенка» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області               (керівник:Мороз Н.М.)

ІІІ місце посіли роботи:

1. Мосіна Анна-  Комунальний заклад «Заповітненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області           (керівник:Мірошник Ю.В.)
  2. Банних Вадим-Комунальний заклад «Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області           (керівник:Скулакова Г.В.)
  3. Ткаченко Марія-Комунальний заклад «Водянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Ф.О. Окатенка» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області               (керівник:Чорна Г.І.)

Вітаємо всіх учасників з перемогою і бажаємо успіхів в майбутніх конкурсах!