Свято щасливого дитинства

Дата: 01.06.2021 22:14

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

В с. Водяне в КДНЗ «Сонечко» Водянської сільської ради теж 01 червня святкували День захисту дітей. Нажаль сьогоднішня погода  внесла свої корективи у святкуванні, але свято все ж таки відбулося  в актовій залі. Діти мали можливість погратися та потанцювати.  Вони  водили хороводи, співали  пісні,  приймали участь у конкурсах – все це сприяло хорошому настрою.

Головною метою святкування, про  яке наш заклад не забуає   – привернути увагу до  Дітей  та  до захисту їхніх прав. Дорослі повинні завжди пам’ятати про захист і турботу  про своїх малят, про їх добробут, про їхнє майбутнє. Ми, дорослі, передусім повинні дбати про дітей   і дбати   про країну, яку  ми їм залишимо.

Педагогічний колектив КДНЗ «Сонечко» щиро вдячний небайдужим мешканцям села , які придбали для малечі подарунки.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.