Спартакіада з футболу

Дата: 26.05.2021 22:40

У рамках проведення  спартакіади серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Водянської ОТГ  відбулися змагання з футболу серед юнаків.

У змаганнях прийняли участь 4 команди.  26 травня 2021 року відбувся фінал  з футболу серед учнів загальноосвітніх закладів Водянської ОТГ, що проводився  відділом освіти, молоді та спорту Водянської сільської ради. На стадіоні ім..А.І.Скрипника в с. Водяне зустрілися команди Водянської ЗОШ №1, Водянської ЗОШ №2, Дніпрвської ЗОШ №2 та Заповітненської ЗОШ.

Зі словами привітання до учасників та їх вчителів звернувся Роман Рудов – спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Водянської сільської ради.

За підсумками змагань перше місце виборола команда юнаків Заповітненської ЗОШ, ІІ місце –Дніпровська ЗОШ №2,  ІІІ місце – Водянська ЗОШ №1, ІV місце- Водянська ЗОШ №2.

Від організаторів змагань - відділу освіти, молоді та спорту Водянської сільської ради команді-переможниці було вручено перехідний кубок, диплом першого ступеня, медалі, команди-призери були нагороджені дипломами та медалями  відповідних ступенів.

Вітаємо команди з перемогою!