Запорізька область, Василівський район

Парковий волейбол.

Дата: 26.05.2021 15:30
Кількість переглядів: 744

23 травня 2021р. в смт Якимівка відбулися обласні змагання з паркового волейболу серед юнаків в залі ХХХ ювілейної спартакіади сільських школярів під девізом ,  «Хто ти, майбутній олімпієць ?» «В змаганнях прийняли участь десять команд : Матківської ОТГ, Приазовська ОТГ, Якимівка ОТГ, Вільнянської ОТГ, Черніговське ОТГ, Більмацьке ОТГ, Константинівське ОТГ, Приморської ОТГ, Федорівська ОТГ і Водянської ОТГ. Після жеребкування команди поділились на три групи . Команда Водянської ОТГ потрапила до другої групи де їх суперниками були команда Більмацької ОТГ та Вільнянської ОТГ. Першу гру водянські волейболісти грали проти однієї з кращих команд області з командою Вільнянської ОТГ. Першу партію краще почали волейболісти з Вільнянська, які вели в рахунку з перевагою в чотири очка. Але під кінець партії водянські волейболісти впорались з хвилюванням , зрівняли рахунок і виграли з рахунком 21-19. Друга партія була також дуже напруженою , ніхто не хотів програвати. Початок другої партії був за водянцями , які взяли запас три очка. Але ближче до кінця другої партії Вільнянські волейболісти зуміли переломити хід гри і даже були близькі до перемоги в партії. При рахунку 20-18 на користь вільнянських волейболістів. Тренер команди Водянської ОТГ керівник гуртка спортивного напрямку Левченко Сергій Васильович взяв перерив. Після бесіди тренера з гравцями волейболісти Водяскої ОТГ зібрались і на одному диханні виграли другу партію з рахунком 22-20,загальний рахунком 2-0 на користь Водянської ОТГ. Другу гру в підгрупі водянські волейболісти грали проти команди Більмацької ОТГ. Без зусиль перемога була за Водянською ОТГ з рахунком 2-0. Далі змагання за 1-3 місце грали переможці груп. Переможцем перші групи стали волейболісти Приазовської ОТГ, другої-Водянської ОТГ, третьої Константинівкська ОТГ. Далі ці три команди грали за 1-3 місце. Першими грали Приазовське ОТГ з Константинівкою ОТГ рахунок 2-0 на користь волейболістів з Приазов'я. Другу гру грали волейболісти Водянської ОТГ проти Константинівської ОТГ рахунок 2-0 на користь Водяських волейболістів. Остання гра змагань між Приазовською ОТГ і Водянською ОТГ виявилась фінальною, хто переможе та команда і займе перше місце. Гра проходила дуже емоційно і цікаво. Першу партію Водянські волейболісти програли як кажуть в ,,одні ворота''21-11.В перериві між партіями тренер Водянської ОТГ Левченко Сергій Васильович, як кажуть знайшов потрібні слова до команди, яка їх почула  і в підсумку на одному подиху водянські волейболісти виграли другу партію з рахунком 21-9.Третя партія, яка грається до 15 очків для водянських волейболістів розпочалася вдало, вони повели в рахунку 8-4, але потім трішки розслабились і дозволили зрівняти рахунок 13-13. Було видно, як команди хотіли перемогти і зайняти перше місце, але кращими стали волейболісти з Водянської ОТГ, які виграли третю партію з рахунком 22-20,загальний рахунок 2-1 на їх корить .Отже перше місце зайняла команда Водянської ОТГ, друге місце Приазовське ОТГ, трете місце Константинівська ОТГ. Командам переможцям і призерам вручили грамоти та медалі .Честь Водянської ОТГ захищали вихованці Водянської ЗОШ №2.-Панов Андрій, Гончаренко Ілля, Піскоха Максим, Пшеничний Борис, Остапюк Гліб , Колпак Дмитро, Боровик Артем і капітан команди Єрмаков Сергій., тренер команди керівник гуртка спортивного напрямку-Левченко Сергій Васильович. Водянські волейболісти в цьому навчальному році найкращі . Так тримати, майбутніх перемог!!!!!!!